O nas

Pasja Drewna powstała z miłości do tego jednego z najstarszych naturalnych materiałów znanych człowiekowi. Piękno drewna urzeka wszystkich, którzy mają przyjemność obcowania z nim. Pasja drewna to tworzenie mebli i zabudów drewnianych, przede wszystkim ogrodowych, ale również wewnętrznych. Tworzymy także różnorakie drewniane, efektowne gadżety. Stanowią one świetny pomysł na prezent.

Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego nasze produkty cechuje staranność wykonania, dbałość o detale i wykończenie. Stąd też wiele elementów jest wykonywanych z pasją ręcznie lub przy użyciu precyzyjnych narzędzi.

Proponujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Z każdym klientem omawiamy wybór gatunku drewna, design oraz sposób wykończenia. Oferujemy również okresowe usługi konserwacyjne, aby nasze produkty były utrzymane w doskonałym stanie przez lata.

 

Zapraszamy do kontaktu. Dodatkowo informujemy, że produkty prezentowane w galerii można zakupić w butiku prowadzonym na portalu DaWanda: Pasja Drewna

 

Pasja Drewna Marcin Wasielewski